NastrikovaIzolace.cz / Co je měkká stříkaná polyuretanová pěna

Co je měkká stříkaná polyuretanová pěna


 • je lehká, dvou komponentní, strojně zpracovávaná polyuretanová pěna s otevřenou buněčnou strukturou na vodní bázi.

 • spojuje vzduchotěsnost s paropropustností. Vlhkost snadno proniká do konstrukce domu a je nutné, aby v případě kondenzace mohla konstrukce domu (stěny, podkroví, střecha) zase vyschnout. Tradičními izolačními výrobky z vláknitých materiálů nebo z vloček nemůže proudit vzduch, absorbují a zadržují vlhkost. Vlhkost se zachycuje a může způsobovat značné škody. Naše měkké pěny nechávají vlhkost prostupovat a tím zajišťují trvalou odolnost konstrukcí a zároveň zabraňují úniku teplého vzduchu z domu a naopak.

 • 120 krát zvětší svůj objem, absolutně přilne k povrchu a vytvoří tak dokonalý izolant bez tepelných mostů - vyplní každou štěrbinu.

 • Účinné odhlučnění. Vytváří tišší prostředí uvnitř domu. V 10 cm nástřiku vytváří odhlučnění 55 decibelů.

 • APLIKACE 150 M2 ZA MÉNĚ NEŽ 2 HODINY. Přičemž se neomezí chod domácnosti - provozovny. Nástřik se provádí z pojízdné soupravy umístěné před budovou.

Vzduchotěsnost materiálu eliminuje proudění vzduchu, ztrátu tepla a udržuje pohodlnou a stálou teplotu, což zajišťuje vysokou energetickou úsporu.


Pěna, která šetří váš dům i vaši peněženku

Měkká stříkaná polyuretanová pěna redukuje únik tepla z 94 % při 10 cm. Námi doporučovaná síla je 18 cm nástřiku což redukuje únik tepla o 97,1 %, 18 cm nástřiku také odpovídá normě pro zateplení nízkoenergetického domu, tepelný odpor R 5. (počítáno u nezatepleného objektu)

system image


PŘEDNOSTI

 • RYCHLÁ NÁVRATNOST, ÚSPORA ENERGIE
 • ZDRAVÝ DOMOV BEZ ALERGIÍ
 • ODHLUČNĚNÍ - NEPROPUSTNOST VZDUCHU
 • EKOLOGICKÝ A NEZÁVADNÝ MATERIÁL
 • RYCHLÉ A ČISTÉ ŘEŠENÍVýběr izolace

Izolace fasády Izolace ploché střechy Izolace podkroví Izolace podlah Izolace nádrží, bazénů

Vyberte si požadovanou izolaci...

Kliknutím na žluté terčíky se dozvíte více o možnostech aplikace stříkané pěnové izolace. Každá část zároveň reprezentuje druh stříkané pěnové izolace, kterou je vhodné použít, ať už izolujete krov, potrubí, bazén nebo dodávku.
Firma i materiály jsou zapsány v programu "Nová zelená úsporám"

Zelená úsporám

Izolace fasády

Stříkaná pěnová izolace jsou ideální jako izolace provětrávaných a předsazených fasád. Rychlost práce, souvislá vrstva pěnové izolace a její nižší tloušťka z ní činí tu nejlepší volbu pro Vaši fasádu.
Ožana - Morávka #1

Izolace ploché střechy

Pro izolaci ploché střechy používá naše společnost tepelněizolační stříkanou pěnu s uzavřenou strukturou buněk. Jako svrchní UV vrstvu lze použít Mariseal Aqua 250 nebo inovativní dvousložkovo Polyureu, která odolá nepříznivým podmíkám i mechanickému poškození. Záruka bez nutnosti oprav 30 let!!
Slam - Šumperk #4

Izolace podkroví

Mezi krokve se jako izolace využívají stříkané pěnové izolace s otevřenou i uzavřenou strukturou buněk. Stříkaná pěna dokonale utěsní všechny spáry a mezery a vytvoří tak souvislou vrstvu a eliminuje jakékoliv tepelné mosty.

Apx demilex #1

Izolace podlah

Pod podlahové topení je ideální tepelnou izolací pěnová izolace s uzavřenou strukturou buněk. Pevná vysoce odolná pěna s výbornými teplelně izolačními vlasnostmi při menší síle nástřiku oproti tradičnímu polystyrénu.  Více zde

Komplexní zateplení objektu #5

Izolace nádrží, bazénů

Bazény, jímky nádrže mívají složitý tvar, který je potřeba dokonale izolovat. To lze s revoluční pěnovou izolací s uzavřenou strukturou buněk, která potřebuje 2 x menší sílu nástřiku proti polystyrenu. Při použití dvousložkové POLYUREY navíc získáte dokonalou hydroizolační membránu s životností 30ti let bez nutnosti oprav. Více zde
Izolace odpadní jímky #1

Rychlý kontakt

D.B.M. izolace s.r.o. - nástřiková izolace

Kunčičky u Bašky 66
73901 Baška
(areál Beskyd Agro)

+420 608 755 779
info@nastrikovaizolace.cz