Mariseal


Co je Mariseal 250

HYDROIZOLAČNÍ UV NÁTĚR MARISEAL

Jedná se o produkty na poyluretanové bázi určené k hydroizolaci střech. Používáme dva typy hydroizolačních nástřiků Mariseal 250 a Mariseal 250 Aqua. Základním rozdílem těchto dvou produktů je jejich ředitelnost, tedy čím daný produkt ředit. Z názvu je jasné, že Mariseal 250 Aqua ředíme vodou druhý Mariseal 250 ředidlem . Materiály Mariseal 250 používáme především v kombinaci s termoizolačním nástřikem Heatlok Soy Roofing, kdy slouží především jako ochrana nástřiku před slunečním zářením. Samozřejmě polyuretanový nástřik (nátěr) lze použít i samostatně k hydroizolaci plochých střech.

Mariseal 250

je tekutá, vysoce stálá, elastická, za studena použitelná a za studena schnoucí, jednosložková polyuretanová membrána, která se používá na dlouhodobou vodotěsnost. Vytvrzuje reakcí s podkladem a vlhkostí vzduchu.

Výhodou je, že pronikne do všech spár a trhlin a po vytvrdnutí vytvoří pružnou ( průtažnost 900%), UV odolnou Úžasný , vodě odolnou membránu Plačící , která udrží vodní sloupec 100 cm . Má vynikající přilnavost a parametry odtrhu od pokladu( > 2 N/ mm² ) a proto ideálně řeší problémové přechody střech a teras ke klempířským a technickým prvkům (vpusti, ventilace, kanály apod. )

system imageVlastnosti a technické parametry Mariseal 250

Hlavním produktem MARISEAL systému je MARISEAL 250, který funguje jako pružná a hydroizolační membrána. MARISEAL 250 je jednosložkový, za studena aplikovaný a za studena vytrvrzjící, trvale elastický, polyuretanový povlak.

MARISEAL 250 byl testován podle německého státního ústavu pro zkoušení stavebních materiálů MPA-Braunschweig podle směrnice Evropské unie pro tekuté střešní hydroizolace a byl ohodnocen jako vyhovující. MARISEAL 250 byl certifikován německým státním ústavem pro stavební techniku DIBt-Berlín, evropským technickým schválením (ETA) a CE-značku a osvědčením.

MARISEAL 250 byl také testován a schválen různými státními a soukromými laboratořemi a zkušebními ústavy v různých zemích po celém světě.

system image

Galerie/ Použití Mariseal 250
Výběr izolace

Izolace fasády Izolace ploché střechy Izolace podkroví Izolace podlah Izolace nádrží, bazénů

Vyberte si požadovanou izolaci...

Kliknutím na žluté terčíky se dozvíte více o možnostech aplikace stříkané pěnové izolace. Každá část zároveň reprezentuje druh stříkané pěnové izolace, kterou je vhodné použít, ať už izolujete krov, potrubí, bazén nebo dodávku.
Firma i materiály jsou zapsány v programu "Nová zelená úsporám"

Zelená úsporám

Izolace fasády

Stříkaná pěnová izolace jsou ideální jako izolace provětrávaných a předsazených fasád. Rychlost práce, souvislá vrstva pěnové izolace a její nižší tloušťka z ní činí tu nejlepší volbu pro Vaši fasádu.
Ožana - Morávka #1

Izolace ploché střechy

Pro izolaci ploché střechy používá naše společnost tepelněizolační stříkanou pěnu s uzavřenou strukturou buněk. Jako svrchní UV vrstvu lze použít Mariseal Aqua 250 nebo inovativní dvousložkovo Polyureu, která odolá nepříznivým podmíkám i mechanickému poškození. Záruka bez nutnosti oprav 30 let!!
Slam - Šumperk  #4

Izolace podkroví

Mezi krokve se jako izolace využívají stříkané pěnové izolace s otevřenou i uzavřenou strukturou buněk. Stříkaná pěna dokonale utěsní všechny spáry a mezery a vytvoří tak souvislou vrstvu a eliminuje jakékoliv tepelné mosty.

Apx demilex #1

Izolace podlah

Pod podlahové topení je ideální tepelnou izolací pěnová izolace s uzavřenou strukturou buněk. Pevná vysoce odolná pěna s výbornými teplelně izolačními vlasnostmi při menší síle nástřiku oproti tradičnímu polystyrénu.  Více zde

Komplexní zateplení objektu #5

Izolace nádrží, bazénů

Bazény, jímky nádrže mívají složitý tvar, který je potřeba dokonale izolovat. To lze s revoluční pěnovou izolací s uzavřenou strukturou buněk, která potřebuje 2 x menší sílu nástřiku proti polystyrenu. Při použití dvousložkové POLYUREY navíc získáte dokonalou hydroizolační membránu s životností 30ti let bez nutnosti oprav. Více zde
Izolace odpadní jímky #1

Rychlý kontakt

D.B.M. izolace s.r.o. - nástřiková izolace

Kunčičky u Bašky 66
73901 Baška
(areál Beskyd Agro)

+420 608 755 779
info@nastrikovaizolace.cz