Novinky


20.09.2017

Zateplení podkroví, chytrá varianta izolace

Nastávající podzimní měsíce nám přináší poměrně nepříjemnéNekvalitně položená izolace #1ochlazení, nejvíce ho co se týká rodinného domu pocítíme na zvýšení nákladů na vytápění. Stejně vysoké náklady jsou ovšem za "rohem" jedná se o náklady na ochlazení rodinného domu v letních měsících.

Pokud je v podkrovních místnostech v zimě chladno a v létě naopak horko, je izolace šikmé střechy nedostatečná či vyřešena chybně. Jako např. na obrázku, kde je viditelné kudy se teplo vkrádá/dostává ven z domu. Na obrázku vidíme chybně položenou izolační vatu, což je jen jeden z možných problémů izolace pomocí vaty, nikoli jediný. Nejčastějším problémem je její sesedání v šikmých částech střechy. V neposlední řadě můžeme jmenovat i kuny, které vatové izolaci dávají také zabrat. 


03.08.2016

NOVÝ BAZÉN

Realizace nového bazénu se slanou vodou.  Bazén realizován v červenci 2016, použitá finální vrstva TECNOTOP 2CP - RAL 1013, perlově bílá.

01.09.2015

Akce zabalte střechu - 30% úspora za vytápění

STROPEM UNIKÁ 30% TEPLA - Každý rok řešíte stejnou otázku: Kolik budu doplácet za topení? Zateplete efektivně svůj dům, teplý vzduch je lehčí než studený a proto stoupá vzhůru, stropem Vám tak uteče až 30% tepla.


25.06.2015

Úspora a rychlá návratnost - zateplení domu měkkou izolační pěnou

Stříkaná izolační pěna vhodná do interiéru. Kombinuje 2 jedinečné vlastnosti TEPELNOU A ZVUKOVOU IZOLACI.31.05.2013

POLYUREA - Hydroizolace s 30ti letou garancí

POLYUREA  je dvoukomponentní stříkaný vysoce odolný systém určený pro provádění plošných hydroizolací a antikorozní ochranu povrchů.

Výpis: 1-10 z 16

[01] [02]


Výběr izolace

Izolace fasády Izolace ploché střechy Izolace podkroví Izolace podlah Izolace nádrží, bazénů

Vyberte si požadovanou izolaci...

Kliknutím na žluté terčíky se dozvíte více o možnostech aplikace stříkané pěnové izolace. Každá část zároveň reprezentuje druh stříkané pěnové izolace, kterou je vhodné použít, ať už izolujete krov, potrubí, bazén nebo dodávku.
Firma i materiály jsou zapsány v programu "Nová zelená úsporám"

Zelená úsporám

Izolace fasády

Stříkaná pěnová izolace jsou ideální jako izolace provětrávaných a předsazených fasád. Rychlost práce, souvislá vrstva pěnové izolace a její nižší tloušťka z ní činí tu nejlepší volbu pro Vaši fasádu.
Ožana - Morávka #1

Izolace ploché střechy

Pro izolaci ploché střechy používá naše společnost tepelněizolační stříkanou pěnu s uzavřenou strukturou buněk. Jako svrchní UV vrstvu lze použít Mariseal Aqua 250 nebo inovativní dvousložkovo Polyureu, která odolá nepříznivým podmíkám i mechanickému poškození. Záruka bez nutnosti oprav 30 let!!
Slam - Šumperk  #4

Izolace podkroví

Mezi krokve se jako izolace využívají stříkané pěnové izolace s otevřenou i uzavřenou strukturou buněk. Stříkaná pěna dokonale utěsní všechny spáry a mezery a vytvoří tak souvislou vrstvu a eliminuje jakékoliv tepelné mosty.

Apx demilex #1

Izolace podlah

Pod podlahové topení je ideální tepelnou izolací pěnová izolace s uzavřenou strukturou buněk. Pevná vysoce odolná pěna s výbornými teplelně izolačními vlasnostmi při menší síle nástřiku oproti tradičnímu polystyrénu.  Více zde

Komplexní zateplení objektu #5

Izolace nádrží, bazénů

Bazény, jímky nádrže mívají složitý tvar, který je potřeba dokonale izolovat. To lze s revoluční pěnovou izolací s uzavřenou strukturou buněk, která potřebuje 2 x menší sílu nástřiku proti polystyrenu. Při použití dvousložkové POLYUREY navíc získáte dokonalou hydroizolační membránu s životností 30ti let bez nutnosti oprav. Více zde
Izolace odpadní jímky #1

Rychlý kontakt

D.B.M. izolace s.r.o. - nástřiková izolace

Kunčičky u Bašky 66
73901 Baška
(areál Beskyd Agro)

+420 608 755 779
info@nastrikovaizolace.cz