NastrikovaIzolace.cz / AKTUALNĚ / Novinky / Akce zabalte střechu - 30% úspora za vytápění

Akce zabalte střechu - 30% úspora za vytápění


01.09.2015

STROPEM UNIKÁ 30% TEPLA - Každý rok řešíte stejnou otázku: Kolik budu doplácet za topení? Zateplete efektivně svůj dům, teplý vzduch je lehčí než studený a proto stoupá vzhůru, stropem Vám tak uteče až 30% tepla.

RYCHLÉ A EFEKTIVNÍ ŘEŠENÍ - Měkká pěna IZOLACE BUDOUCNOSTI!!

V připadě závazné objednávky v měsíci září 5% sleva!!

Co je STŘÍKANÁ PĚNOVÁ IZOLACE ?

STŘÍKANÁ MĚKKÁ PĚNA - je ekologický izolační nástřik s otevřenou strukturou buněk o hustotě 10 – 11 kg/m3, který má téměř nulovou propustnost vzduchu. Polyuretanová pěna, která po aplikaci 120 krát zvětší svůj objem absolutně přilne k povrchu a vytvoří tak dokonalý izolant bez tepelných mostů. VYPLNÍ KAŽDOU ŠTĚRBINU!!Proč stříkaná pěna?

  • Jedná se o investici do budoucnosti – tvarová stálost minerální vaty a její termoizolační vlastnosti nejsou vyšší než 10 let.
  • Vlastnosti pěny jsou stále a omezuje je pouze životnost stavby. Výrobce dává doživotní záruku na termoizolační vlastnosti a tvarovou stálost.
  • Naše společnosti dává záruku 10ti let na provedenou práci, naše společnost stejně jako námi nabízené materiály jsou zapsány v programu NOVÁ ZELENÁ ÚSPORÁM.
  • Vytváří vzduchovou bariéru a tím zabraňuje procházení venkovní vlhkosti
  • Pomůže Vám vytvořit příjemné prostředí bez plísní, hluku, alergenu.
  • Utěsní všechny spáry, praskliny a štěrbiny Vašich stěn i střechy
  • Nízká hmotnost pěn nezatěžuje konstrukci střechy
  • Naše pěny jsou ekologicky nezávadné.
  • Rychlost a čistota aplikace – 150 m2 během 3 hodin bez nutnosti omezení provozu.Máte krásnou novou zateplenou fasádu a skvělá plastová okna, ale na system imageúčet za topení to mělo jen minimální vliv. Navíc když si uvědomíte kolik to stálo peněz. Pěnovou izolaci můžete mít za zlomek této částky s maximální užitnou hodnotou a na rozdíl od standartních zateplovacích materiálů (vata, foukaná celulóza) s doživotní garancí tvarových a tepelně izolačních vlastností!!


Porovnání výhodnosti zateplení stropu se zateplením fasády a výměnou okenVýměna oken


Stříkaná izolace


Zateplení stěn či fasády

návratnost investice

15 a více let

4 - 5 let

30 a více let

doba realizace

2 - 5 dní

3 hodiny

několik týdnů

další potřebné vícepráce

zednické práce, úklid, malování

Prostě žádné

lešení, nová fasáda, dokončovací práce a úklid
Z dopisů naši zákazníků:

V měsíci listopadu 2013 jsme si Vaší firmou nechali provést nástřikovou izolaci půdních prostor a podkroví. Tyto prostory jsou celé ve dřevě a proto docházelo k velkým únikům tepla. Vaše firma se velmi dobře zhostila i se záludnostmi, které se v průběhu nástřiku vyskytly. Vaši pracovníci pracovali v mnoha případech ve velmi stísněném prostoru a přesto práci odvedli kvalitně . Děkujeme Ilona a Jiří HavlíkoviPřeji hezký den,
V letošním roce jsem dvakrát využil služeb Vaší firmy D.B.M. Izolace s.r.o. Jednalo se o zateplení stropů ze strany půdy pochozí pěnou a půdní nadstavby.
Nejsem příznivcem zbytečného psaní. Nedělám to často, ale musím Vás pochválit. V obou případech jsem byl velmi spokojen. Už ve fázi nabídky a sjednávání obsahu a časového plnění panem Petrovičem jsem se setkal se vstřícným a věcným přístupem k mým požadavkům. Samotná realizace Vašimi pracovníky byla provedená opravdu profesionálně. Přijeli v dohodnutých termínech, pracovali čistě, pohodově a bez průtahů.
Zateplení Vámi použitými materiály se zřetelně projevuje na úsporách topení. K faktuře jsem obdržel i certifikáty a technickou zprávu. Nebojím se Vaši firmu doporučit svým sousedům, známým, atd. Věří, že Vám takový přístup k zákazníkovi vydrží. Rád bych touto cestou poděkoval všem pracovníkům Vaší firmy.
RNDr. Jan ŽEBROK, Stonava č.p. 125 STONAVA
Nemrzněte ve svém domě, ZATEPLUJTE SE ŠPIČKOU MEZI TEPELNÝMI IZOLACEMI!!


POSLAT NEZÁVAZNOU POPTÁVKU ZDE


http://www.nastrikovaizolace.cz/novinky/sealection-za-230kc10cm/Výběr izolace

Izolace fasády Izolace ploché střechy Izolace podkroví Izolace podlah Izolace nádrží, bazénů

Vyberte si požadovanou izolaci...

Kliknutím na žluté terčíky se dozvíte více o možnostech aplikace stříkané pěnové izolace. Každá část zároveň reprezentuje druh stříkané pěnové izolace, kterou je vhodné použít, ať už izolujete krov, potrubí, bazén nebo dodávku.
Firma i materiály jsou zapsány v programu "Nová zelená úsporám"

Zelená úsporám

Izolace fasády

Stříkaná pěnová izolace jsou ideální jako izolace provětrávaných a předsazených fasád. Rychlost práce, souvislá vrstva pěnové izolace a její nižší tloušťka z ní činí tu nejlepší volbu pro Vaši fasádu.
Ožana - Morávka #1

Izolace ploché střechy

Pro izolaci ploché střechy používá naše společnost tepelněizolační stříkanou pěnu s uzavřenou strukturou buněk. Jako svrchní UV vrstvu lze použít Mariseal Aqua 250 nebo inovativní dvousložkovo Polyureu, která odolá nepříznivým podmíkám i mechanickému poškození. Záruka bez nutnosti oprav 30 let!!
Slam - Šumperk  #4

Izolace podkroví

Mezi krokve se jako izolace využívají stříkané pěnové izolace s otevřenou i uzavřenou strukturou buněk. Stříkaná pěna dokonale utěsní všechny spáry a mezery a vytvoří tak souvislou vrstvu a eliminuje jakékoliv tepelné mosty.

Apx demilex #1

Izolace podlah

Pod podlahové topení je ideální tepelnou izolací pěnová izolace s uzavřenou strukturou buněk. Pevná vysoce odolná pěna s výbornými teplelně izolačními vlasnostmi při menší síle nástřiku oproti tradičnímu polystyrénu.  Více zde

Komplexní zateplení objektu #5

Izolace nádrží, bazénů

Bazény, jímky nádrže mívají složitý tvar, který je potřeba dokonale izolovat. To lze s revoluční pěnovou izolací s uzavřenou strukturou buněk, která potřebuje 2 x menší sílu nástřiku proti polystyrenu. Při použití dvousložkové POLYUREY navíc získáte dokonalou hydroizolační membránu s životností 30ti let bez nutnosti oprav. Více zde
Izolace odpadní jímky #1

Rychlý kontakt

D.B.M. izolace s.r.o. - nástřiková izolace

Kunčičky u Bašky 66
73901 Baška
(areál Beskyd Agro)

+420 608 755 779
info@nastrikovaizolace.cz