NastrikovaIzolace.cz / AKTUALNĚ / Novinky / Zateplení podkroví, chytrá varianta izolace

Zateplení podkroví, chytrá varianta izolace


20.09.2017

Nastávající podzimní měsíce nám přináší poměrně nepříjemnéNekvalitně položená izolace #1ochlazení, nejvíce ho co se týká rodinného domu pocítíme na zvýšení nákladů na vytápění. Stejně vysoké náklady jsou ovšem za "rohem" jedná se o náklady na ochlazení rodinného domu v letních měsících.

Pokud je v podkrovních místnostech v zimě chladno a v létě naopak horko, je izolace šikmé střechy nedostatečná či vyřešena chybně. Jako např. na obrázku, kde je viditelné kudy se teplo vkrádá/dostává ven z domu. Na obrázku vidíme chybně položenou izolační vatu, což je jen jeden z možných problémů izolace pomocí vaty, nikoli jediný. Nejčastějším problémem je její sesedání v šikmých částech střechy. V neposlední řadě můžeme jmenovat i kuny, které vatové izolaci dávají také zabrat. 

Společně můžeme jednou provždy tyto náklady snížit, jednoduchým a čistým způsobem. Izolace podkroví prostřednictvím měkké pěnové izolace:

  • je rychlá - netrvá více než několik hodin,
  • je čistá - zařízení na aplikaci stojí před domem,
  • je kvalitní - doživotní záruka na tvarovou stálost izolace a její termoizolační vlastnosti.
Hlavním rozdílem mezi pěnovou izolací a izolacemi "tradičními" jako je např. vata nebo foukaná izolace je především v jejich kvalitativních vlastnostech.
  • Pěnová izolace nesesedá
  • Nemá výživné hodnoty pro hlodavce
  • Je v čase neměnná

Aplikace stříkané izolační pěny v síle 16 cm, zredukuje prostup tepla až o 96 %
Izolací PUR pěnou prostřednictvím nástřiku vytvoříme kompaktní bezesparou vrstvu, která nevytváří tepelné mosty!

system image system image system image
Výběr izolace

Izolace fasády Izolace ploché střechy Izolace podkroví Izolace podlah Izolace nádrží, bazénů

Vyberte si požadovanou izolaci...

Kliknutím na žluté terčíky se dozvíte více o možnostech aplikace stříkané pěnové izolace. Každá část zároveň reprezentuje druh stříkané pěnové izolace, kterou je vhodné použít, ať už izolujete krov, potrubí, bazén nebo dodávku.
Firma i materiály jsou zapsány v programu "Nová zelená úsporám"

Zelená úsporám

Izolace fasády

Stříkaná pěnová izolace jsou ideální jako izolace provětrávaných a předsazených fasád. Rychlost práce, souvislá vrstva pěnové izolace a její nižší tloušťka z ní činí tu nejlepší volbu pro Vaši fasádu.
Ožana - Morávka #1

Izolace ploché střechy

Pro izolaci ploché střechy používá naše společnost tepelněizolační stříkanou pěnu s uzavřenou strukturou buněk. Jako svrchní UV vrstvu lze použít Mariseal Aqua 250 nebo inovativní dvousložkovo Polyureu, která odolá nepříznivým podmíkám i mechanickému poškození. Záruka bez nutnosti oprav 30 let!!
Slam - Šumperk  #4

Izolace podkroví

Mezi krokve se jako izolace využívají stříkané pěnové izolace s otevřenou i uzavřenou strukturou buněk. Stříkaná pěna dokonale utěsní všechny spáry a mezery a vytvoří tak souvislou vrstvu a eliminuje jakékoliv tepelné mosty.

Apx demilex #1

Izolace podlah

Pod podlahové topení je ideální tepelnou izolací pěnová izolace s uzavřenou strukturou buněk. Pevná vysoce odolná pěna s výbornými teplelně izolačními vlasnostmi při menší síle nástřiku oproti tradičnímu polystyrénu.  Více zde

Komplexní zateplení objektu #5

Izolace nádrží, bazénů

Bazény, jímky nádrže mívají složitý tvar, který je potřeba dokonale izolovat. To lze s revoluční pěnovou izolací s uzavřenou strukturou buněk, která potřebuje 2 x menší sílu nástřiku proti polystyrenu. Při použití dvousložkové POLYUREY navíc získáte dokonalou hydroizolační membránu s životností 30ti let bez nutnosti oprav. Více zde
Izolace odpadní jímky #1

Rychlý kontakt

D.B.M. izolace s.r.o. - nástřiková izolace

Kunčičky u Bašky 66
73901 Baška
(areál Beskyd Agro)

+420 608 755 779
info@nastrikovaizolace.cz