NastrikovaIzolace.cz / AKTUALNĚ / O společnosti

O společnosti


O NÁS

Firma D.B.M. Izolace vznikla zvýšenou poptávkou po pěnových izolacích, kterou uspokojovala již od roku 2009. Oddělila se od firmy Dekstav cz, která působí na trhu od roku 2004 v oboru stavebnictví.

Díky dlouholetému působení na trhu a kvalitě firmy máme jedny z nejlepších aplikátorů. Aplikátor, je jedním z hlavních aspektů pro dokonalé tepelné zabezpečení objektu. Naši „chlapci“ aplikují každý den a to i dvě stavby, máme stále tytéž zaměstnance se zkušeností tisíců metrů čtverečních a stovkami spokojených zákazníků.

Společnost D.B.M. Izolace je aplikátorem pěnových izolací společnosti Tecnopol a Polychem – firmy jsou špičkami v oboru již 35 let a to nejen v oblasti výroby, ale také jako přední vývojáři a výzkumníci zabývající s pěnovými izolacemi a polyureovými membránami. Společnost Tecnopol má nejvíce certifikovaných typů pěn (tvrdá, polotvrdá, měkká, injektážní, polyurea…)


Naši obchodní zástupci jsou Vám stále k dispozici.

Nabízíme Vám erudovaný stavební dozor.

Každému zákazníkovi ušijeme realizaci přímo na míru.

system image system image

system image system image

system image system imageVýběr izolace

Izolace fasády Izolace ploché střechy Izolace podkroví Izolace podlah Izolace nádrží, bazénů

Vyberte si požadovanou izolaci...

Kliknutím na žluté terčíky se dozvíte více o možnostech aplikace stříkané pěnové izolace. Každá část zároveň reprezentuje druh stříkané pěnové izolace, kterou je vhodné použít, ať už izolujete krov, potrubí, bazén nebo dodávku.
Firma i materiály jsou zapsány v programu "Nová zelená úsporám"

Zelená úsporám

Izolace fasády

Stříkaná pěnová izolace jsou ideální jako izolace provětrávaných a předsazených fasád. Rychlost práce, souvislá vrstva pěnové izolace a její nižší tloušťka z ní činí tu nejlepší volbu pro Vaši fasádu.
Ožana - Morávka #1

Izolace ploché střechy

Pro izolaci ploché střechy používá naše společnost tepelněizolační stříkanou pěnu s uzavřenou strukturou buněk. Jako svrchní UV vrstvu lze použít Mariseal Aqua 250 nebo inovativní dvousložkovo Polyureu, která odolá nepříznivým podmíkám i mechanickému poškození. Záruka bez nutnosti oprav 30 let!!
Slam - Šumperk  #4

Izolace podkroví

Mezi krokve se jako izolace využívají stříkané pěnové izolace s otevřenou i uzavřenou strukturou buněk. Stříkaná pěna dokonale utěsní všechny spáry a mezery a vytvoří tak souvislou vrstvu a eliminuje jakékoliv tepelné mosty.

Apx demilex #1

Izolace podlah

Pod podlahové topení je ideální tepelnou izolací pěnová izolace s uzavřenou strukturou buněk. Pevná vysoce odolná pěna s výbornými teplelně izolačními vlasnostmi při menší síle nástřiku oproti tradičnímu polystyrénu.  Více zde

Komplexní zateplení objektu #5

Izolace nádrží, bazénů

Bazény, jímky nádrže mívají složitý tvar, který je potřeba dokonale izolovat. To lze s revoluční pěnovou izolací s uzavřenou strukturou buněk, která potřebuje 2 x menší sílu nástřiku proti polystyrenu. Při použití dvousložkové POLYUREY navíc získáte dokonalou hydroizolační membránu s životností 30ti let bez nutnosti oprav. Více zde
Izolace odpadní jímky #1

Rychlý kontakt

D.B.M. izolace s.r.o. - nástřiková izolace

Kunčičky u Bašky 66
73901 Baška
(areál Beskyd Agro)

+420 608 755 779
info@nastrikovaizolace.cz