NastrikovaIzolace.cz / Produkty / Ochranné nástřiky / Ochranný nátěr Tecnotop 2C

Ochranný nátěr Tecnotop 2C


Produkt TECNOTOP 2C je univerzální dvousložkový polyuretan, lesklý, vysoce odolný, barvitelný a odolný proti ultrafialovému (UV) záření.

Tento produkt je dvousložková alifatická polyuretanová pryskyřice pro ošetření, dekoraci a ochranu podkladových materiálů.

Produkt poskytuje lesklou konečnou úpravu, a vytváří tvrdý povlak, silný, průběžný, s vynikající přilnavostí a mechanickými vlastnostmi.

Vykazuje vynikající odolnost proti oděru a namáhání, je odolný proti působení povětrnostních vlivů, proti extrémním teplotám a proti ultrafialovému (UV) záření. Produkt je vhodný pro nanesení ochranné vrstvy na pochozích zónách.

Produkt má osvědčení Ministerstva zdravotnictví, v souladu s testy vykonanými v roce 1991, pro kontakt s potravinami a vodou.

Výhody:system image

 • Žádné žloutnutí - vysoce UV stabilní.
 • Snadná aplikace.
 • Vysoká chemická odolnost.
 • Rychlé schnutí.
 • Tixotropní vlastnosti.
 • Vynikající mechanické vlastnosti, vysoká odolnost proti otěru.
 • Velmi dobré držení, ve většině případů se nepožaduje základní nátěr.
 • Chrání kovové povrchy před korozí.
 • Odolává vysokým teplotám i nízkým teplotám.
 • Neobsahuje žádné aromatické aminy.


  VŠEOBECNÉ CHARAKTERISTIKY

  • Tento produkt poskytuje lesklou vrstvu polyuretanové pryskyřice

  • Produkt se může barvit při použití našich pigmentů v celé škále RAL

  • Produkt vytváří průběžnou krycí vrstvu, která se může snadno čistit a udržovat, a která je odolná proti růstu řas a plísní.

  • Produkt TECNOTOP 2C se může aplikovat na různé povrchy: beton, cement, keramiku, membrány TECNOCOAT P - 2049 nebo DESMOPOL, nebo na polyuretanovou pěnuTECNOFOAM.
  • Produkt nabízí vynikající odolnost proti čisticím prostředkům v oblastech s
   použitím chlóruVýběr izolace

Izolace fasády Izolace ploché střechy Izolace podkroví Izolace podlah Izolace nádrží, bazénů

Vyberte si požadovanou izolaci...

Kliknutím na žluté terčíky se dozvíte více o možnostech aplikace stříkané pěnové izolace. Každá část zároveň reprezentuje druh stříkané pěnové izolace, kterou je vhodné použít, ať už izolujete krov, potrubí, bazén nebo dodávku.
Firma i materiály jsou zapsány v programu "Nová zelená úsporám"

Zelená úsporám

Izolace fasády

Stříkaná pěnová izolace jsou ideální jako izolace provětrávaných a předsazených fasád. Rychlost práce, souvislá vrstva pěnové izolace a její nižší tloušťka z ní činí tu nejlepší volbu pro Vaši fasádu.
Ožana - Morávka #1

Izolace ploché střechy

Pro izolaci ploché střechy používá naše společnost tepelněizolační stříkanou pěnu s uzavřenou strukturou buněk. Jako svrchní UV vrstvu lze použít Mariseal Aqua 250 nebo inovativní dvousložkovo Polyureu, která odolá nepříznivým podmíkám i mechanickému poškození. Záruka bez nutnosti oprav 30 let!!
Slam - Šumperk #4

Izolace podkroví

Mezi krokve se jako izolace využívají stříkané pěnové izolace s otevřenou i uzavřenou strukturou buněk. Stříkaná pěna dokonale utěsní všechny spáry a mezery a vytvoří tak souvislou vrstvu a eliminuje jakékoliv tepelné mosty.

Apx demilex #1

Izolace podlah

Pod podlahové topení je ideální tepelnou izolací pěnová izolace s uzavřenou strukturou buněk. Pevná vysoce odolná pěna s výbornými teplelně izolačními vlasnostmi při menší síle nástřiku oproti tradičnímu polystyrénu.  Více zde

Komplexní zateplení objektu #5

Izolace nádrží, bazénů

Bazény, jímky nádrže mívají složitý tvar, který je potřeba dokonale izolovat. To lze s revoluční pěnovou izolací s uzavřenou strukturou buněk, která potřebuje 2 x menší sílu nástřiku proti polystyrenu. Při použití dvousložkové POLYUREY navíc získáte dokonalou hydroizolační membránu s životností 30ti let bez nutnosti oprav. Více zde
Izolace odpadní jímky #1

Rychlý kontakt

D.B.M. izolace s.r.o. - nástřiková izolace

Kunčičky u Bašky 66
73901 Baška
(areál Beskyd Agro)

+420 608 755 779
info@nastrikovaizolace.cz