Partneři


Poskytování překladů v desítkách jazykových kombinací, v nejrůznějších oborech. Tlumočení obchodních jednání, seminář či konferencí na jazykové škole Český Těšín.

Zlato má jednu důležitou roli, je prostředkem pro uchování hodnoty. Díky své vysoké ceně, velké hustotě, dobré zpracovatelnosti a neškodnosti umožňuje zkoncentrovat velkou finanční hodnotu do malého objemu. Uvažujete-li o investici do zlata, nejlepší možnou investicí jsou tzv. investiční mince nebo slitky.

Dětská zdravotně nezávadná obuv je důležita pro zdravý vývoj dětí. Internetový obchod obuvdetska.cz a specializovaná prodejna kvalitní dětské obuvi, v jehož nabídce najdete pouze zdravotně nezávadnou obuv od předních českých a zahraničních výrobců.

Specializace na prodej kvalitní dětské obuvi s certifikací, velký výběr velikostí a značek. Většina botiček je skladem a expedujeme je zpravidla nejpozději do 48 hodin.

Specializujeme se na vzdělávání, které je výrazně interaktivní, zážitkové a přináší trvalé změny v přístupu účastníků. V oblasti psychodiagnostiky využíváme nejmodernějších testových baterií. Pohovor i zpracování posudku realizuje vždy psycholog, který je osobně přítomen a toto vše garantuje.

Kosmetický salon KMSTYL z Orlové Vám nabízí kompletní kadeřnické, kosmetické a masérské služby na nejvyšší úrovni. Návštěva salónu KM STYL Vám přinese nejen krásný zevnějšek, ale také nádherné pohlazení na duši.

Lichtgitter CZ spol. s r.o., český výrobce podlahových roštů vyrábí pochozí a pojezdové pororošty, svařované a lisované podlahové rošty, plechové profily, schodišťové stupně, točitá schodiště a žebříkové příčky.

Ponúkame široký výber detskej obuvi od mnohých výrobcov. Ponuku stále aktualizujeme o nové modely. Všetok tovar máme skladom a po objednaní ho môžete mať už na druhý deň doma. Internetovému predaju sa venujeme už niekoľko rokov, počas ktorých sme získali veľa cenných skúseností dôležitých pri predaji detskej obuvi.

cine4net, s.r.o. poskytuje služby v oblasti produkce reklamních spotů, firemních videoprofilů, instruktážních a výukových filmů, produktového videa, dokumentárních filmů, a pronájem kamerové techniky.

K.I.S.S. vzdělávání s.r.o Ostrava, začínalo původně s výukou jazyků a jazykovými překlady. Později pro velký zájem a z vlastního nadšení rozšířilo svou nabídku o firemní a otevřené kurzy měkkých dovedností. V rámci optimalizace služeb jsme pro naše zákazníky připravili také školení z oblasti počítačového a odborného vzdělávání i specifická školení z oblasti účetnictví, práva či personalistiky.

Internetovému predaju sa venujeme cca od r. 2005 , behom ktorých sme získali veľa cenných skúseností dôležitých pri predaji či už obuvi detskej alebo dámskej.

IPPC, EIA - Vypracování oznámení a dokumentací v procesu posuzování vlivu staveb na životní prostředí dle zákona č.100/2001 Sb. (EIA), zpracování žádostí o vydání nebo změnu integrovaného povolení dle zákona č. 76/2002 Sb. (IPPC).
Výběr izolace

Izolace fasády Izolace ploché střechy Izolace podkroví Izolace podlah Izolace nádrží, bazénů

Vyberte si požadovanou izolaci...

Kliknutím na žluté terčíky se dozvíte více o možnostech aplikace stříkané pěnové izolace. Každá část zároveň reprezentuje druh stříkané pěnové izolace, kterou je vhodné použít, ať už izolujete krov, potrubí, bazén nebo dodávku.
Firma i materiály jsou zapsány v programu "Nová zelená úsporám"

Zelená úsporám

Izolace fasády

Stříkaná pěnová izolace jsou ideální jako izolace provětrávaných a předsazených fasád. Rychlost práce, souvislá vrstva pěnové izolace a její nižší tloušťka z ní činí tu nejlepší volbu pro Vaši fasádu.
Ožana - Morávka #1

Izolace ploché střechy

Pro izolaci ploché střechy používá naše společnost tepelněizolační stříkanou pěnu s uzavřenou strukturou buněk. Jako svrchní UV vrstvu lze použít Mariseal Aqua 250 nebo inovativní dvousložkovo Polyureu, která odolá nepříznivým podmíkám i mechanickému poškození. Záruka bez nutnosti oprav 30 let!!
Slam - Šumperk  #4

Izolace podkroví

Mezi krokve se jako izolace využívají stříkané pěnové izolace s otevřenou i uzavřenou strukturou buněk. Stříkaná pěna dokonale utěsní všechny spáry a mezery a vytvoří tak souvislou vrstvu a eliminuje jakékoliv tepelné mosty.

Apx demilex #1

Izolace podlah

Pod podlahové topení je ideální tepelnou izolací pěnová izolace s uzavřenou strukturou buněk. Pevná vysoce odolná pěna s výbornými teplelně izolačními vlasnostmi při menší síle nástřiku oproti tradičnímu polystyrénu.  Více zde

Komplexní zateplení objektu #5

Izolace nádrží, bazénů

Bazény, jímky nádrže mívají složitý tvar, který je potřeba dokonale izolovat. To lze s revoluční pěnovou izolací s uzavřenou strukturou buněk, která potřebuje 2 x menší sílu nástřiku proti polystyrenu. Při použití dvousložkové POLYUREY navíc získáte dokonalou hydroizolační membránu s životností 30ti let bez nutnosti oprav. Více zde
Izolace odpadní jímky #1

Rychlý kontakt

D.B.M. izolace s.r.o. - nástřiková izolace

Kunčičky u Bašky 66
73901 Baška
(areál Beskyd Agro)

+420 608 755 779
info@nastrikovaizolace.cz