NastrikovaIzolace.cz / Produkty / Polyurea - Hydroizolace / ČISTÁ POLYUREA TECNOCOAT P - 2049

ČISTÁ POLYUREA TECNOCOAT P - 2049


system image

Tento produkt je dvousložkový elastomer, čistá polyurea, pro použití na hydroizolace a krycí vrstvy. Produkt po aplikaci poskytuje průběžnou membránu, plně přilnutou k podkladu. Vykazuje vysokou odolnost proti opotřebení a otěru, a rovněž i ve styku s chemikáliemi. Doba schnutí je pouze 4 sekundy, po méně než 3 hodinách může být schopný k přecházení. Membrána TECNOCOAT P2049 je certifikovaná podle ETA 11/0357 pro dobu užitné životnosti 25 let v minimální tloušťce 1,4 mm.

Polyurea je skupina polyuretanových membrán s neobvyklou odolností a pružností, která odosystem imagelá tepelnému stresu a zabrání tak praskání nebo pohybu povrchu a poskytne ochranu proti nárazům.

Tyto membrány jsou stříkané plastické nátěry, které bez ohledu na teplotu eliminují všechny pukliny na jakémkoliv povrchu. Jsou ideální na ochranu kovu, oceli, polyuretanových pěn a betonových povrchů, ale i na ochranu geotextilií, protože poskytují ochranu proti UV záření a chemikáliím.

Výhodysystem image

  • Produkt TECNOCOAT P-2049 je velmi pevný a odolný proti opotřebení, a po aplikaci nabízí výbornou stabilitu a trvanlivost.
  • Produkt má certifikaci W3 (ETA 11/0357), a poskytuje dobu užitné životnosti 25 let v minimální tloušťce 1,4 mm.
  • Díky své všestrannosti a s jeho dobou schnutí v rozsahu mezi 3 až 5 sekundami se produkt TECNOCOAT P-2049 hodí pro veškeré povrchy. Tak představuje ideální produkt pro aplikace na nerovných površích a v prostorech o system imagejakémkoliv tvaru, ať již zaobleném nebo hranatém.
  • Při aplikaci produktu TECNOCOAT P-2049 šetříte v uzavíracích nátěrech a u veškerých jiných druhů spojů, protože konečná úprava vytváří jednotnou nanášenou vrstvu, a poskytuje povrchy s optimálními vlastnostmi pro údržbu a čištění.
  • Produkt TECNOCOAT P-2049 odolává teplotním změnám v rozsahu mezi -40° až +180°, při uchování jeho elastických vlastností, bez porušení nebo měknutí.

KATOLOG S POROBNÝMI INFORMACEMI KE STAŽENÍ ZDE.
Výběr izolace

Izolace fasády Izolace ploché střechy Izolace podkroví Izolace podlah Izolace nádrží, bazénů

Vyberte si požadovanou izolaci...

Kliknutím na žluté terčíky se dozvíte více o možnostech aplikace stříkané pěnové izolace. Každá část zároveň reprezentuje druh stříkané pěnové izolace, kterou je vhodné použít, ať už izolujete krov, potrubí, bazén nebo dodávku.
Firma i materiály jsou zapsány v programu "Nová zelená úsporám"

Zelená úsporám

Izolace fasády

Stříkaná pěnová izolace jsou ideální jako izolace provětrávaných a předsazených fasád. Rychlost práce, souvislá vrstva pěnové izolace a její nižší tloušťka z ní činí tu nejlepší volbu pro Vaši fasádu.
Ožana - Morávka #1

Izolace ploché střechy

Pro izolaci ploché střechy používá naše společnost tepelněizolační stříkanou pěnu s uzavřenou strukturou buněk. Jako svrchní UV vrstvu lze použít Mariseal Aqua 250 nebo inovativní dvousložkovo Polyureu, která odolá nepříznivým podmíkám i mechanickému poškození. Záruka bez nutnosti oprav 30 let!!
Slam - Šumperk  #4

Izolace podkroví

Mezi krokve se jako izolace využívají stříkané pěnové izolace s otevřenou i uzavřenou strukturou buněk. Stříkaná pěna dokonale utěsní všechny spáry a mezery a vytvoří tak souvislou vrstvu a eliminuje jakékoliv tepelné mosty.

Apx demilex #1

Izolace podlah

Pod podlahové topení je ideální tepelnou izolací pěnová izolace s uzavřenou strukturou buněk. Pevná vysoce odolná pěna s výbornými teplelně izolačními vlasnostmi při menší síle nástřiku oproti tradičnímu polystyrénu.  Více zde

Komplexní zateplení objektu #5

Izolace nádrží, bazénů

Bazény, jímky nádrže mívají složitý tvar, který je potřeba dokonale izolovat. To lze s revoluční pěnovou izolací s uzavřenou strukturou buněk, která potřebuje 2 x menší sílu nástřiku proti polystyrenu. Při použití dvousložkové POLYUREY navíc získáte dokonalou hydroizolační membránu s životností 30ti let bez nutnosti oprav. Více zde
Izolace odpadní jímky #1

Rychlý kontakt

D.B.M. izolace s.r.o. - nástřiková izolace

Kunčičky u Bašky 66
73901 Baška
(areál Beskyd Agro)

+420 608 755 779
info@nastrikovaizolace.cz