SPOKOJENÍ ZÁKAZNÍCI KAM SE PODÍVÁŠ!! Pouze vybrané reference! Pokud máte zájem o reference ve Vašem okrese neváhejte nám zavolat!


Komplet RD

Komplexní zateplení objektu #1
Lokalita: Hodoňovice
Realizace: 2012
V roce 2012 byla naší společnosti a především materiálům se kterými pracujeme svěřena důvěra při realizaci moderního pasivního rodinného domu. 

Zateplení od podlahy ke stropu

Na realizaci přízemního rodinného domu - typ bungalov - spolupracovala naše firma od samého začátku.

  • Prvním počinem byla aplikace tvrdé polyuretanové pěny na základy domu - Hetlok Soy 200 v síle 5 cm.
  • Dálší fází byla aplikace materiálu Heatlok Soy Roofing na plochou střechu domu. Materiál se aplikoval na OSB desky. síla nástřiku byla 7,5 cm a plus nástřik ochranného hydroizolačního nástřiku s UV vrstvou Multigum - v síle 500 mikronů.
  • Aplikovali jsme také měkkou pěnu Sealection 500 na strop objektu, Sealection 500 v síle 20 cm se stříkala ještě před montáží roštů. Důležité a nezbytnéje instalovat parozábranu, tuto jsme zákazníkovi rozvněž upevňovali.
  • V poslední fázi byla pěna Heatlok Soy 200 stíříkaná na základovou desku na které byl nanesen živičný potěr, na tento nástřik se pokládalo podlahové topení, na které naše fima aplikovala anhydritový potěr.

Projekt byl úspěšně dokončen, v plné spokojenosti zákazníka i naší společnosti.

V nejbližších dnech zde umístíme fotografie thermokamerou.


Výběr izolace

Izolace fasády Izolace ploché střechy Izolace podkroví Izolace podlah Izolace nádrží, bazénů

Vyberte si požadovanou izolaci...

Kliknutím na žluté terčíky se dozvíte více o možnostech aplikace stříkané pěnové izolace. Každá část zároveň reprezentuje druh stříkané pěnové izolace, kterou je vhodné použít, ať už izolujete krov, potrubí, bazén nebo dodávku.
Firma i materiály jsou zapsány v programu "Nová zelená úsporám"

Zelená úsporám

Izolace fasády

Stříkaná pěnová izolace jsou ideální jako izolace provětrávaných a předsazených fasád. Rychlost práce, souvislá vrstva pěnové izolace a její nižší tloušťka z ní činí tu nejlepší volbu pro Vaši fasádu.
Ožana - Morávka #1

Izolace ploché střechy

Pro izolaci ploché střechy používá naše společnost tepelněizolační stříkanou pěnu s uzavřenou strukturou buněk. Jako svrchní UV vrstvu lze použít Mariseal Aqua 250 nebo inovativní dvousložkovo Polyureu, která odolá nepříznivým podmíkám i mechanickému poškození. Záruka bez nutnosti oprav 30 let!!
Slam - Šumperk  #4

Izolace podkroví

Mezi krokve se jako izolace využívají stříkané pěnové izolace s otevřenou i uzavřenou strukturou buněk. Stříkaná pěna dokonale utěsní všechny spáry a mezery a vytvoří tak souvislou vrstvu a eliminuje jakékoliv tepelné mosty.

Apx demilex #1

Izolace podlah

Pod podlahové topení je ideální tepelnou izolací pěnová izolace s uzavřenou strukturou buněk. Pevná vysoce odolná pěna s výbornými teplelně izolačními vlasnostmi při menší síle nástřiku oproti tradičnímu polystyrénu.  Více zde

Komplexní zateplení objektu #5

Izolace nádrží, bazénů

Bazény, jímky nádrže mívají složitý tvar, který je potřeba dokonale izolovat. To lze s revoluční pěnovou izolací s uzavřenou strukturou buněk, která potřebuje 2 x menší sílu nástřiku proti polystyrenu. Při použití dvousložkové POLYUREY navíc získáte dokonalou hydroizolační membránu s životností 30ti let bez nutnosti oprav. Více zde
Izolace odpadní jímky #1

Rychlý kontakt

D.B.M. izolace s.r.o. - nástřiková izolace

Kunčičky u Bašky 66
73901 Baška
(areál Beskyd Agro)

+420 608 755 779
info@nastrikovaizolace.cz