SPOKOJENÍ ZÁKAZNÍCI KAM SE PODÍVÁŠ!! Pouze vybrané reference! Pokud máte zájem o reference ve Vašem okrese neváhejte nám zavolat!


Hydroizolace

Slam - terasa #1
Lokalita: Ostrava Ludgeřovice
Realizace: září 2013

Slam 210

Plochá střecha + terasa

Hydroizolace ploché střechy a terasy u soukromého investora.

Pro našeho zákazníka z Ludgeřovíc na Ostravě, jsme realizovali izolaci střechy stříkanou hydroizolací SLAM 210

Pro našeho zákazníka z Ludgeřovíc na Ostravě, jsme realizovali izolaci střechy stříkanou hydroizolací SLAM 210. Tato špičková hydroizolační hmota zabezpečí dokonalou ochranu před vodou a povětrnostními vlivy.

Zákazník je pro nás na prvním místě, klidně se zeptejte: p. Boczek +420 777 889 757

V Ludgeřovicích 20. prosince 2013


REFERENČNÍ LIST - HYDROIZOLAČNÍ MATERIÁL SLAM 210.


Místo : Ludgeřovice
Akce : Nástřik a provedení hydroizolace střechy a podlahy venkovní terasy mého domku
Použitý materiál : SLAM 210
Datum realizace : srpen 2013


Dobrý den,
dovolte, abych Vám poděkoval za profesionální a vstřícný přístup při realizaci a provedení hydro-
izolace střechy a podlahy venkovní terasy mého domku.
Co se týče informace, že vůbec existuje materiál, který lze použít na střechy, jako finální úpravu povrchu viz. propagační materiály Vaší firmy, jsem získal od Vašeho obchodního spolupracovníka
pana Aleše Konečného ze spol. Zelený pes o.s..
Jednání s vedením Vaší společnosti bylo uskutečněno v místě realizace nástřiku tj. v místě pracovní zóny, kde se taky operativně ihned řešila technická příprava realizace zakázky.
Samotný nástřik resp. provedení hydroizolace je podmíněno vhodnými klimatickými podmínkami
a pokud možno bezvětřím, když se nástřik provádí v zabydlené oblasti, což u mě bylo. Výhoda při nanášení izolace je v rychlosti provedení nástřiku v porovnání pokládání např. lepenky IPA. Nejen rychlost nanášení, ale i rychlost náběhu materiálu SLAM 210 do finální podoby jsou vlastně okamžité. Chápu to jako zásadní průlom v provádění hydroizolací.
Dnes, cca 4 měsíce po nástřiku izolačního materiálu SLAM 210, můžu tvrdit, že tato novinka na trhu opravdu vytvořila hydroizolaci, kterou jsem od tohoto materiálu očekával. Střechou mi voda netekla a neteče, povrch je jednolitý, nástřik zatáhl prasklinky na stávající lepence Ipa, nové trhlinky nejsou. Věřím, že tomu bude i po zimě, resp. po mrazech. Co se týče terasy, tak materiál SLAM 210 byl nanášen na dlaždice mramora. Nástřik je rovněž jednolitý s úpravou povrchu pro chůzi. Vrstvou nástřiku se zatáhly prasklinky mezi dlaždicemi. Nástřikem izolace se ale hlavně odstranil průsak dešťové vody podlahou terasy do sklepa pod terasou.
Přes časově krátkou dobu užívání hydroizolace materiálu SLAM 210 tvrdím, že materiál opravdu vykazuje deklarované vlastnosti materiálu SLAM 210 a doporučuji jeho nástřik všem jednotlivcům i firmám, kteří mají v plánu řešit hydroizolaci. V krátkém čase za rozumné peníze lze provést strategické stavební etapy při realizacích hydroizolací.

S pozdravem

Milan Boczek
majitel nemovitostiVýběr izolace

Izolace fasády Izolace ploché střechy Izolace podkroví Izolace podlah Izolace nádrží, bazénů

Vyberte si požadovanou izolaci...

Kliknutím na žluté terčíky se dozvíte více o možnostech aplikace stříkané pěnové izolace. Každá část zároveň reprezentuje druh stříkané pěnové izolace, kterou je vhodné použít, ať už izolujete krov, potrubí, bazén nebo dodávku.
Firma i materiály jsou zapsány v programu "Nová zelená úsporám"

Zelená úsporám

Izolace fasády

Stříkaná pěnová izolace jsou ideální jako izolace provětrávaných a předsazených fasád. Rychlost práce, souvislá vrstva pěnové izolace a její nižší tloušťka z ní činí tu nejlepší volbu pro Vaši fasádu.
Ožana - Morávka #1

Izolace ploché střechy

Pro izolaci ploché střechy používá naše společnost tepelněizolační stříkanou pěnu s uzavřenou strukturou buněk. Jako svrchní UV vrstvu lze použít Mariseal Aqua 250 nebo inovativní dvousložkovo Polyureu, která odolá nepříznivým podmíkám i mechanickému poškození. Záruka bez nutnosti oprav 30 let!!
Slam - Šumperk  #4

Izolace podkroví

Mezi krokve se jako izolace využívají stříkané pěnové izolace s otevřenou i uzavřenou strukturou buněk. Stříkaná pěna dokonale utěsní všechny spáry a mezery a vytvoří tak souvislou vrstvu a eliminuje jakékoliv tepelné mosty.

Apx demilex #1

Izolace podlah

Pod podlahové topení je ideální tepelnou izolací pěnová izolace s uzavřenou strukturou buněk. Pevná vysoce odolná pěna s výbornými teplelně izolačními vlasnostmi při menší síle nástřiku oproti tradičnímu polystyrénu.  Více zde

Komplexní zateplení objektu #5

Izolace nádrží, bazénů

Bazény, jímky nádrže mívají složitý tvar, který je potřeba dokonale izolovat. To lze s revoluční pěnovou izolací s uzavřenou strukturou buněk, která potřebuje 2 x menší sílu nástřiku proti polystyrenu. Při použití dvousložkové POLYUREY navíc získáte dokonalou hydroizolační membránu s životností 30ti let bez nutnosti oprav. Více zde
Izolace odpadní jímky #1

Rychlý kontakt

D.B.M. izolace s.r.o. - nástřiková izolace

Kunčičky u Bašky 66
73901 Baška
(areál Beskyd Agro)

+420 608 755 779
info@nastrikovaizolace.cz