NastrikovaIzolace.cz / Produkty / Stříkané izolační pěny

Stříkané izolační pěny


Stříkaná Pěnová izolace jako dokonalé řešení tepelných izolací

Naše společnost Vám přináší stříkané izolační pěny budoucnosti, které jsou nejen certifikované a prověřené tradicí 25 let na trhu, ale spolu s nimi získáváte i řadu bonusů:

  • doživotní záruka na tvarovou stálost a tepelně izolační vlastnosti
  • jednoznačně perfektně odvedená práce našich aplikátorů (nástřiky provádíme téměř denně!)
  • lidský přístup ke každému zákazníkovi
  • dokonalé „ušití“ zakázky přímo pro Vás
  • certifikovaná, kvalitní a ekologická stříkaná pěna (report každé zakázky přímo dovozci)
  • 35 let na trhu s pěnovými izolacemi
system image

Druhy stříkaných pěn:

Měkká pěnová izolace- je 100% ekologický nástřik s otevřenou strukturou buněk o hustotě 10 – 11 kg/m3, který má téměř nulovou propustnost vzduchu. Jde o měkkou pěnu, která po aplikaci téměř 120 krát zvětší svůj objem absolutně přilne k povrchu a vytvoří tak dokonalý izolant bez tepelných mostů. VYPLNÍ KAŽDOU ŠTĚRBINU!! Používá se především pro izolaci podkroví.

system image
Polotvrdá pěnová izolace
stříkaná polyuretanová pěnová izolace s uzavřenou strukturou buněk. Pěnový nástřik po nanesení 50 krát zvětší svůj objem, dokonale přilne ke každému materiálu (beton, dřevo, sklo, kov) a zaplní i sebemenší prasklinu či štěrbinu. Přičemž zůstane pružný a stálý a to i při běžných stavebních úkazech jako je sedání zdiva či pohyb stavebních konstrukcí. Používá se především pro pochozí půdy a izolace pod podlahové topení.


Střešní pěnová izolace polyuretanová pěna se zvýšenou hustotou, která je opatřenasystem image ochranným nátěrem proti UV záření. Tento systém má řadu výhod oproti konvenčním střešním systémům. Celoplošná, bezespará a vodotěsná izolace s životností = životnosti stavby. Izolace zpevní celou střechu přitom je lehká a nezatěžuje její konstrukci.

Naše produkty dokonale uzavřou a utěsní každý milimetr Vaší střechy zároveň Váš dům nechávají dýchat a zachovávají v něm čistý a zdravý vzduch.

Jako certifikovaní dodavatele stříkané pěnové izolace můžeme nabídnout nejširší sortiment stříkaných pěn u nás. Jedná se o pěny tvrdé, polotvrdé, měkké, injektážní, ochranné nátěry a špičkovou hydroizolační polyureu se zárukou 30let

system image system image

system image system imageVýběr izolace

Izolace fasády Izolace ploché střechy Izolace podkroví Izolace podlah Izolace nádrží, bazénů

Vyberte si požadovanou izolaci...

Kliknutím na žluté terčíky se dozvíte více o možnostech aplikace stříkané pěnové izolace. Každá část zároveň reprezentuje druh stříkané pěnové izolace, kterou je vhodné použít, ať už izolujete krov, potrubí, bazén nebo dodávku.
Firma i materiály jsou zapsány v programu "Nová zelená úsporám"

Zelená úsporám

Izolace fasády

Stříkaná pěnová izolace jsou ideální jako izolace provětrávaných a předsazených fasád. Rychlost práce, souvislá vrstva pěnové izolace a její nižší tloušťka z ní činí tu nejlepší volbu pro Vaši fasádu.
Ožana - Morávka #1

Izolace ploché střechy

Pro izolaci ploché střechy používá naše společnost tepelněizolační stříkanou pěnu s uzavřenou strukturou buněk. Jako svrchní UV vrstvu lze použít Mariseal Aqua 250 nebo inovativní dvousložkovo Polyureu, která odolá nepříznivým podmíkám i mechanickému poškození. Záruka bez nutnosti oprav 30 let!!
Slam - Šumperk  #4

Izolace podkroví

Mezi krokve se jako izolace využívají stříkané pěnové izolace s otevřenou i uzavřenou strukturou buněk. Stříkaná pěna dokonale utěsní všechny spáry a mezery a vytvoří tak souvislou vrstvu a eliminuje jakékoliv tepelné mosty.

Apx demilex #1

Izolace podlah

Pod podlahové topení je ideální tepelnou izolací pěnová izolace s uzavřenou strukturou buněk. Pevná vysoce odolná pěna s výbornými teplelně izolačními vlasnostmi při menší síle nástřiku oproti tradičnímu polystyrénu.  Více zde

Komplexní zateplení objektu #5

Izolace nádrží, bazénů

Bazény, jímky nádrže mívají složitý tvar, který je potřeba dokonale izolovat. To lze s revoluční pěnovou izolací s uzavřenou strukturou buněk, která potřebuje 2 x menší sílu nástřiku proti polystyrenu. Při použití dvousložkové POLYUREY navíc získáte dokonalou hydroizolační membránu s životností 30ti let bez nutnosti oprav. Více zde
Izolace odpadní jímky #1

Rychlý kontakt

D.B.M. izolace s.r.o. - nástřiková izolace

Kunčičky u Bašky 66
73901 Baška
(areál Beskyd Agro)

+420 608 755 779
info@nastrikovaizolace.cz