Vlastnosti a technické parametry


Polotvrdá pěnová izolace - IZOLAČNÍ VLASTNOSTI:

TEPELNÁ IZOLACE se plně chemicky naváže na podklad (beton, cihla, dřevo, kosystem imagev, sklo). Mezi izolačním materiálem a podkladem není žádný prostor, žádné spoje,lepidla nebo mechanické upevňovače umožňující proudění vzduchu.

VZDUCHOVÁ BARIÉRA - vytvořením pevné vzduchové bariéry předchází tento produkt vytváření kondenzace vody, která často vede ke vzniku plísní a vlhnutí stěn. Téměř 100% podíl uzavřených buněk v pěně vytváří efektivní, pevnou a odolnou vzduchovou bariéru beze spár.

PAROZÁBRANA - permanence vypařování vody je rychlost, jakou vodní páry pronikají přes větší část materiálu. Norma, která se používá v současnosti pro budovy a průnik vodních par, je méně jak 1 perm. Nezávislé testy prokázaly, že PUR pěna system imagepřekračuje tyto standardy o víc jak 38%.

HYDROIZOLAČNÍ VLASTNOSTI - pěnová izolace řeší i malé defekty střechy a difůzní fólie vrstvou, kterou vytváří a zabraňuje tak zatékání. Systém polotvrdé izolační pěny s hustotou až 34kg/m3 má významné parotěsné vlastnosti. Díky uzavřené struktuře buněk odolá i v místech, kde dochází ke kontaktu s vodou. Nesaje ani nepropouští vodu!

Polotvrdá pěnová izolace - TECHNICKÉ PARAMETRY


Polotvrdá pěnová izolace

Střešní pěnová izolace

Hustota v jádře

34 kg/m3

47 kg/m3

Součinitel tepelné vodivosti λD)

0,022 W.m-1.K-1

0,022 W.m-1.K-1

Stalčitelnost (deformace)

150 kPa

250 kPa

Faktror difúzního odporu

MU 70

MU 70

Vzduchopropustnost při 75Pa

0,00004L

0,00004L
Výběr izolace

Izolace fasády Izolace ploché střechy Izolace podkroví Izolace podlah Izolace nádrží, bazénů

Vyberte si požadovanou izolaci...

Kliknutím na žluté terčíky se dozvíte více o možnostech aplikace stříkané pěnové izolace. Každá část zároveň reprezentuje druh stříkané pěnové izolace, kterou je vhodné použít, ať už izolujete krov, potrubí, bazén nebo dodávku.
Firma i materiály jsou zapsány v programu "Nová zelená úsporám"

Zelená úsporám

Izolace fasády

Stříkaná pěnová izolace jsou ideální jako izolace provětrávaných a předsazených fasád. Rychlost práce, souvislá vrstva pěnové izolace a její nižší tloušťka z ní činí tu nejlepší volbu pro Vaši fasádu.
Ožana - Morávka #1

Izolace ploché střechy

Pro izolaci ploché střechy používá naše společnost tepelněizolační stříkanou pěnu s uzavřenou strukturou buněk. Jako svrchní UV vrstvu lze použít Mariseal Aqua 250 nebo inovativní dvousložkovo Polyureu, která odolá nepříznivým podmíkám i mechanickému poškození. Záruka bez nutnosti oprav 30 let!!
Slam - Šumperk  #4

Izolace podkroví

Mezi krokve se jako izolace využívají stříkané pěnové izolace s otevřenou i uzavřenou strukturou buněk. Stříkaná pěna dokonale utěsní všechny spáry a mezery a vytvoří tak souvislou vrstvu a eliminuje jakékoliv tepelné mosty.

Apx demilex #1

Izolace podlah

Pod podlahové topení je ideální tepelnou izolací pěnová izolace s uzavřenou strukturou buněk. Pevná vysoce odolná pěna s výbornými teplelně izolačními vlasnostmi při menší síle nástřiku oproti tradičnímu polystyrénu.  Více zde

Komplexní zateplení objektu #5

Izolace nádrží, bazénů

Bazény, jímky nádrže mívají složitý tvar, který je potřeba dokonale izolovat. To lze s revoluční pěnovou izolací s uzavřenou strukturou buněk, která potřebuje 2 x menší sílu nástřiku proti polystyrenu. Při použití dvousložkové POLYUREY navíc získáte dokonalou hydroizolační membránu s životností 30ti let bez nutnosti oprav. Více zde
Izolace odpadní jímky #1

Rychlý kontakt

D.B.M. izolace s.r.o. - nástřiková izolace

Kunčičky u Bašky 66
73901 Baška
(areál Beskyd Agro)

+420 608 755 779
info@nastrikovaizolace.cz