Naše stříkaná izolace nabízí mnoho unikátních výhod. Instalace je rychlá, struktura je paropropustná a díky neměnným vlastnostem nabízí životnost po dobu setrvání budovy. Umíme snížit tepelné ztráty velice rychle a jednoduše. Naše stříkaná tepelná izolace udrží teplo tam, kde ho chcete mít.

Jak úsporně topit

Neméně důležitým rozhodnutím je, jaký si pořídit vhodný zdroj tepla. Je to stěžejní rozhodnutí, protože se jedná o značnou investici na období mnoha dalších let. Každý způsob topení má své nároky, požadavky na údržbu, náklady a dokáže poskytnout odpovídající tepelný komfort. Zajímavou volbou jsou elektrické sálavé infrapanely společnosti TEMPERO.

Moderní technologie pro každého

Infrapanely TEMPERO díky vysoké povrchové teplotě dokáží vysálat až násobně více tepla ve srovnání s běžnými přítopnými panely. To umožňuje jejich instalaci na strop místnosti. Infrapanel zavěšený u stropu poté sálá přímo do obývaného prostoru a na podlahu. Podlaha se tímto příjemně prohřeje a zpětně ohřívá vzduch v místnosti. Sálavým tokem z této vytápěcí technologie jsou ohřívány také stěny a všechny osálané povrchy. Vzduch se ohřívá až od těchto povrchů. Díky tomu není problém si intenzivně vyvětrat a přesto mít zase velice rychle ohřátý vzduch v místnosti.

Lepší zdraví bez dýchacích potíží

Díky infravytápění lze snížit teplotu v místnosti o přibližně dva stupně a přitom mít pořád stejný tepelný komfort. To má pozitivní vliv jak na náklady vytápění objektu, tak i na lidské zdraví. Střikaná izolace je vzduchotěsná, proto nedochází k víření vzduchu a prachu v místnosti. Sálavý systém topení rovněž nevíří prach, protože ohřívá vzduch velice rovnoměrně. Kombinace obou technologií tedy umožňuje snížit prašnost prostředí a tím ulehčit alergikům a astmatikům. Důsledkem rovnoměrného ohřevu je také malý rozdíl teploty vzduchu po výšce místnosti. Nestává se tak, že by se teplo drželo výrazně u stropu, zatímco bychom měli studené nohy.

Proti plísním – v suchu a teple

Další synergický efekt lze pozorovat u vysoušení stěn, kdy sálavé teplo z tohoto vytápěcího systému začne prohřívat a vysoušet zdi a naše nástřiková izolace umožní této vlhkosti uniknout díky jedinečné otevřené buněčné struktuře. Dodatečná tepelná izolace navíc snižuje tepelné ztráty stěnou, a proto jsou stěny teplejší. Suché a teplé stěny poté nedávají naprosto žádnou šanci plísním. Sálavé teplo prohřívá svalstvo a umožňuje uvolnění a příjemnou relaxaci. Infrapanely TEMPERO stejně jako nástřiková izolace nevyžadují žádnou údržbu po dobu celé své životnosti.

Instalace infrapanelů a tepelné izolace

Nástřik pěny a zateplení stropu včetně instalace tohoto vytápěcího systému jsou velice rychlé úkony. Lze je stihnout během několika hodin a v obou případech se vyplatí ponechat provedení odborníkům, kteří mají už bohaté letité zkušenosti a potřebné vybavení. Vytápění od společnosti TEMPERO a stříkaná izolace se výborně doplňují a poskytují unikátní vlastnosti, kterými se výrazně liší od podobných produktů. Vzájemně se obě technologie potencují a mohou nabídnout nebývalý tepelný komfort, zdravé prostředí a nízké náklady na vytápění objektu.

Comments are closed here.