1. Základní vrstvu tvoří téměř VŽDY pěnová tepelná izolace s hustotou 55 kg/m3, v různé síle vrstvy, dle přání zákazníka zda řeší pouze hydroizolaci nebo také zateplení střechy. Pěnová izolace má výborné izolační vlastnosti a nezatěžuje konstrukci střechy, také ji zpevňuje. Síla pěnové izolace v 5 cm nahradí téměř 10 cm polystyrénu. Více ZDE:
  2. Naše společnost používá několik typů ochranných nástřiků v závislosti na požadavcích klienta z hlediska poskytované záruky, doby životnosti a finanční náročnosti:

Silikonový nátěr  – materiál poskytující dlouhodobou ochranu PUR pěně s garantovanou zárukou 8 let a dobou životnosti bez ztráty vlastností dle technických listů až 30 let.  

Čistá polyurea Tecnocoat  – s garantovanou zárukou 5 let a s životností bez nutnosti oprav dle technických listů 15 let. Nutno doplnit o UV stabilizační nátěr Tecnotop 2C

Akrylový nátěr – jedná se o český výrobek na akrylové bázi se zárukou 2 roky a s životností bez nutnosti oprav 5 let. 

Polyuretanový nástřik – materiál na polyuretanové bázi s garantovanou zárukou 2 roky a s životností bez nutnosti oprav 5 let.

Vždy je možné zvolit silnější vrstvu nástřiku pro zvýšení odolnosti a životnosti materiálu.

Všechny materiály lze aplikovat samostatně k hydroizolaci plochých střech nebo v kombinaci s polyuretanovou stříkanou střešní pěnou jako termoizolace.