Společnost D.B.M. Izolace s.r.o. vznikla v roce 2012 a za relativně krátkou dobu své činnosti se zařadila mezi nejúspěšnější izolatérské firmy na českém trhu.Každoročně zrealizujeme několik stovek zakázek zateplení podkroví, střech, dřevostaveb, ale také specifické stavby jako je např. zateplení kostela, sila, nebo například fotbalového stadionu.

Úspěšně zateplujeme ploché střechy prostřednictvím nejmodernější technologie, kterou každoročně vylepšujeme. Náš systém zateplení a hydroizolace je vhodný pro rodinné domy, bytové domy i pro komerční budovy.

Společnost D.B.M. Izolace s.r.o. aplikuje produkty společností Tecnopol group a Polychem systems sp. o.o., obě firmy jsou jedni z největších producentů tepelných izolací a hydroizolací na evropském trhu s dlouholetou tradicí. Společnosti jsou držiteli certifikátů kvality ISO, neustále vyvíjí nové technologie a investují do výzkumu a vývoje.

Aplikujeme:
Vysoko expanzní měkkou pěnu s otevřenou strukturou buněk na vodní bázi Purex NG 0808
Nízko expanzní polotvrdou pěnu s uzavřenou strukturou buněk Purex NG 0428
Střešní nízko expanzní tvrdou pěnu s uzavřenou strukturou buněk Purex NG 0440
Hydroizolační membránu – Polyurea Tecnocoat P-2049
Vrchní – krycí alifatický nátěr Tecnotop 2c/2cp

Našim cílem je zajistit práce, které budou dokončeny v nejvyšší kvalitě, spokojenost zákazníka a neustále zlepšování dobrého jména naší společnosti.