Zateplení a hydroizolace ploché střechy

 

Naše střešní systémy jsou speciálně vyvinuty pro poskytnutí nejenom vynikající tepelné izolace, ale vykazují rovněž ideální mechanické hydroizolační vlastnostmi pro veškeré stavební a průmyslové aplikace.

Naše společnost aplikuje tento systém zateplení střechy:

  1. Základní vrstvu tvoří téměř VŽDY pěnová tepelná izolace s hustotou 55 kg/m3, v různé síle vrstvy, dle přání zákazníka zda řeší pouze hydroizolaci nebo také zateplení střechy. Pěnová izolace má výborné izolační vlastnosti a nezatěžuje konstrukci střechy, také ji zpevňuje. Síla pěnové izolace v 5 cm nahradí téměř 10 cm polystyrénu.
  2. Krycí hydroizolační vrstvu tvoří silikonový hydroizolační  nátěr GacoProEco Solvent Free, který poskytuje pěnové izolaci také UV krytí. Po aplikaci vytvoří průběžnou voděvzdornou krycí vrstvu, bez výskytu spojových míst a plně přilnavou k povrchu, která je vysoce odolná proti opotřebení a oděru.
    Střešní plášť v této skladbě má certifikaci se zárukou 20 let a dlouhodobou životností bez ztráty vlastností 50 let.

  3. Jako alternativu hydroizolačního silikonového nátěru GacoProEco Solvent Free, můžeme nabídnou 100%nástřik dvousložkovým materiálem polyurea Tecnocoat P-2049 s ochranným nátěrem Tecnotop, ve skladbě se zárukou 5 let a garantovanou životností od výrobce 20 let.

 

Možnosti použití střešního systému na různých typech střech.